Co to za strona?

Tak się kiedyś wydarzyło:

Był sobie chłopek, co miał na utrzymaniu całą rodzinę. Chłopek więc ciężko harował dzień za dniem. Nie chodził na chorobowe, ba, nawet na urlop nie bardzo chciał iść. I tak się zdarzyło, że na chłopka przewróciła się kiedyś ściana na budowie, gdzie pracował. Zmarł sobie chłopek i została wdowa z sierociętami i został dramat.

Niestety, ta historia zdarzyła się na prawdę. I po to piszę tu bloga, żeby może paru takich chłopków uchronić przed okrutnym losem. A może bardziej chcę uchronić te biedne rodziny, które mogą stracić jedynego żywiciela? Każdego żal, jak mówi porzekadło.

A więc czytajcie ludziska, to co tu pisze. BHP nikogo nie interesuje, dopóki się nie zdarzy wypadek. Ale wtedy jest już za póżno.

 

Related Posts

  • 31
    Niektórzy sądzą, że szkolenia BHP, są niemiłym obowiązkiem, który trzeba spełnić, żeby tylko móc pracować. Natomiast w miejscu pracy obowiązują pewne zasady. Nie dotyczą one tylko ubioru oraz zachowania związanego z samym stanowiskiem pracy, ale także bezpieczeństwa i higieny pracy. Wiąże się to z koniecznością szkolenia BHP każdego pracownika rozpoczynającego…
    Tags: bhp, to, każdego
admin

50 comments

Dodaj komentarz